Aynı Gün Vodafone Faturalı Hatta Kredi Fırsatı

slant-separator

Acil nakit ihtiyacınız var ancak çözüm yolu bulamıyor musunuz? Sizin için ihtiyacınız olan nakdin anahtarı bizde! Faturalı hatta kredi imkanı sayesinde 10 bin liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için anında çözüm üretiyoruz.

Bunun için tek yapmanız gereken bize başvurmak! Vodafone faturalı hatta sahipseniz ve bu hattı altı aydan uzun süredir kullanıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Faturalı hat sahiplerine aynı gün kredi imkanı sunan firmamız, aldığınız kredileri yıl içerisine yayarak küçük taksitlerde ödemenizi sağlar. Nakit ihtiyaçlarınız için aradığınız çözümü sunan firmamız sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılayabilirsiniz.

Bugün Başvurun Bugün Onaylansın

slant-separator

Kredi çekmek için bankaların yüksek komisyon ücretlerini ödemek, kefil sunmak, hayat sigortası yaptırmak ve kredi tahsis ücreti ödemek zorunda değilsiniz. Bankaların sunduğu faiz oranları altında ezilmek zorunda hiç değilsiniz. İhtiyacınız olan nakit çözümleri için tercih edebileceğiniz faturalı hatta kredi sayesinde nakde en çok ihtiyacınız olduğu anda anlık olarak çözüm bulacaksınız.

Minimum 6 ay boyunca Vodafone faturalı hat üyeliğiniz varsa, ödemelerinizi zamanında, eksiksiz ve düzenli olarak yapıyorsanız, belirli bir zaman dilimi içerisinde herhangi bir cihaz kampanyasından faydalanmadıysanız faturalı hatta kredi çekebilirsiniz. Faturalı hatta kredi çekim işlemlerinde sözleşme alıcı ile satıcı; yani operatör tarafından yapılır.

Bu sayede ödemelerinizi direkt olarak operatörünüze yaparsınız. Faturanıza ek olarak yansıyan cihaz bedeli ile gerçekleştireceğiniz işlemlerde ürün alımından bir ay sonra ödeme yaparsınız. Örneğin; Haziran ayında satın almış olduğunuz cihaz için ödemenizi bir sonraki fatura tarihiniz olan Temmuz ayında yaparsınız. Bu da ödeme için size fazladan zaman kazandırır.

Kefil Yok, Senet Yok, ÖN ÖDEME YOK!

slant-separator

Bankalarda olduğu gibi hayat sigortası ve kredi tahsis ücreti gibi giderlerin olmadığı bu sistemde operatörden direkt olarak cihazları alıyor ve minimum oranda komisyon bedeli kesintisi yaparak sizlere sunuyoruz. Son derece güvenilir olan bu sistemde ihtiyacınız olan nakde aynı gün içerisinde ulaşmanız mümkündür. Çevrenizde borç alacak kimseniz yoksa üzülmeyin.

Sizin için aynı gün kredi imkanı tanıyan birileri var! Son derece güvenilir olan bu sistemde sözleşmeyi direkt olarak operatörünüz ile yaptığınız ve ödemeyi de faturanız vasıtasıyla yine operatöre yaptığınız için içiniz de rahat edecek. Yeni bir kredi çekmek istemeniz durumunda mevcuttaki kredinizin taahhüt süresinin bitmesini beklemeniz gerekecektir.

Faturalı hatta kredi ödemeleri fatura üzerinden yansıtıldığı için toplu bir şekilde ücretini yatırıp yeni bir başvuruda bulunabilirsiniz. Acil durumlar için en etkili çözümlerden biri olan faturalı hatta kredi imkanından faydalanmak için 18 yaşını doldurmuş olmak gereklidir. 18 yaş altındaki bireylerin bu sisteme dahil olması mümkün değildir.

Faturalı Hatta Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

slant-separator

Faturalı hatta kredi başvurusu yapmak için web sitemizdeki iletişim formunu doldurmanız gereklidir. Bunun için bulunduğunuz il, abonesi olduğunuz operatör, isim soy isim ve telefon numaranızı bizlere iletmelisiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa süre içerisinde sizi arayarak gerekli olan bilgileri paylaşacak ve talep etmeniz durumunda başvurunuzu oluşturacaktır.

Başvurunuzun olumlu ya da olumsuz sonuçlanması aynı gün içerisinde gerçekleştirilir. Kredi puanınız ne olursa olsun tercih edebileceğiniz bu sistemde bozdurma ücreti kadar nakit alırsınız. Genellikle faturalı hatta sahip olup da söz konusu faturalarını minimum 6 ay boyunca düzenli olarak ödeyen herkes için olumlu sonuçlanan bu sistem sayesinde acil nakit ihtiyaçlarınız için etkili çözümler bulacaksınız. Beklentilerinizi aşan bir anlayış ile hizmet veren firmamız, başvuru yaptığınız aynı gün başvurunuzu sonuçlandırıyor, olumlu sonuçlarda ise paranızı anında hesabınıza yatırıyor.

Ön Ödeme Gerektirmeyen Güven Dolu Sistem

slant-separator

Cihaz bozdurma yöntemi ile elde edeceğiniz nakit ihtiyacını karşılarken firmamızın ve operatör firmasının bir banka olmadığını unutmamanız gerekir. Faturalı hatta kredi taleplerinizi direkt olarak operatör firmalarına yönetmeniz oldukça yanlış bir sonuç doğuracaktır. Çünkü; operatör firmaları sadece cihazların satışından sorumludur.

Eğer bu sistemi kendi başınıza sürdürmek istiyorsanız cihazı satın aldıktan sonra aynı gün içerisinde satmak için bir alıcı bulmanız gerekecektir. Bu tip faaliyetler zamandan ve efordan kaybetmenize neden olur. Türkiye’nin her yerinden, istediğiniz zaman kredi alma imkanı sunan firmamız ile beklentilerinizi tam olarak karşılayabilirsiniz.

Ön ödeme gerektirmeyen özel sistemi sayesinde güven ile ilgili sorunları da tamamen ortadan kaldıran firmamız, işlem öncesinde en ufak bir ücret dahi talep etmez. Cihaz alışveriş puanı bulunan kişilerin tercih edebileceği bu sistemde Türkiye’nin dört bir yanında sipariş verebilirsiniz.