Aynı Gün Turkcell Faturalı Hatta Kredi Fırsatı

slant-separator

Acil nakit ihtiyaçlarınız için etkili çözümler sunan firmamız, beklentilerinize aynı gün içinde karşılık vererek ihtiyacınız olan nakdin hesabınıza yatmasını sağlıyor. Bunun için yapmanız gereken şey Turkcell faturalı hatta sahip olmak ve faturanızı minimum 6 ay boyunca düzenli ve eksiksiz olarak yatırmak olacaktır.

Faturalı hat üzerinden kredi almanıza imkan tanıyan firmamıza Türkiye’nin her yerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Kredi notunuz düşükse veya bankalarla aranız iyi değilse tercih edebileceğiniz en iyi seçenek olan firmamız sayesinde acil nakit ihtiyaçlarınıza aynı gün içerisinde çözüm bulabilirsiniz.

Borç Alacak Kimseniz Yoksa Biz Varız

slant-separator

Her insan istediği anda nakit ihtiyaçlarına çözüm bulamaz. Kimi durumlarda akranlarından dahi borç para isteyemez. Bu gibi durumlarda kara kara düşünmek yerine harekete geçebilirsiniz! Faturalı hatta kredi imkanı sayesinde herhangi bir koşula tabi tutulmadan ve kefil şartı olmadan beklentilerinizi karşılayabilirsiniz. Turkcell operatörü üzerinden faturalı hattınız varsa ve bu hattın borcunu düzenli olarak ödüyorsanız faturalı hatta kredi başvurusu yapabilirsiniz. Günün her saatinde ve bulunduğunuz her lokasyondan başvuruda bulunabilir ve beklentilerinizi karşılayabilirsiniz.

İşlemlerin tamamını internetten yapabilirsiniz. Akıllı telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan giriş yaparak web sitemizin iletişim formunu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru için isim soyisim, telefon numarası ve bulunduğunuz adresi bizlere iletmeniz yeterli olacaktır. Bulunduğunuz ile bağlı olan müşteri temsilcimiz sizinle aynı gün içinde iletişime geçecek ve başvurunuzu tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

Acil Nakde Sıkıştıysanız Çözümü Var

slant-separator

Çocuğunuzun okul ihtiyaçları, kira, faturalar ve diğer ihtiyaçlar derken nakde sıkışabilirsiniz. Bankalarla aranız iyi değilse, kredi notunuz düşükse ve kredi kartınız doluysa yapabileceğiniz en iyi şey faturalı hatta kredi almak olacaktır. 500 TL’den 10.000 TL arasında tercih edeceğiniz kredi seçeneklerini 6 aya varan vade fırsatlarıyla ödeyebilirsiniz.

Bütçenizi yormadan ve borcunuzu aylara yayarak ödeme yaparak nakit stresinden kurtulmak çok kolay. İşlemlerinizi tek tıkla gerçekleştirerek Türkiye’nin neresinde olursanız olun istediğiniz meblağa ulaşmak mümkün. Kimlik bilgilerinizden sisteme kredi alımı için uygun olup olmadığınız ile ilgili bilgi gelir. Belirli bir zaman aralığında cihaz kampanyalarından faydalanmamış olmanız, ödemelerinizi düzenli olarak yapmanız ve minimum 6 ay boyunca faturalı hatta sahip olmanız kriterler arasındadır. Turkcell hatta sahip GSM operatörünüz sayesinde acil nakit sorunlarını bir sorun olmaktan çıkarmak sizin elinizde. Bu sistemde sözleşme direkt olarak alıcı ile satıcı arasında yapıldığı için işlemlerinizi çok hızlı ve kolay bir şekilde sürdürebilirsiniz.

Turkcell Faturalı Hatta Kredi Sistemi Nasıl Çalışır?

slant-separator

Faturalı hattınız üzerinden kredi almak için sizin adınıza süreçleri takip ediyoruz. GSM operatörünüz üzerinden adınıza başvuruyu gerçekleştiriyor ve 10 bin liraya kadar cihaz alımı gerçekleştiriyoruz. Ardından bu cihazın bedelini banka hesabınıza aktarıyoruz. Siz ödemeyi GSM operatörünüze yapıyorsunuz. Bu imkandan Türkiye’nin neresinde olursanız olun faydalanabiliyorsunuz. Turkcell’in yanı sıra Türk Telekom ve Vodafone gibi GSM operatörleri üzerinden kredi alımı yapabilirsiniz.

TTNet üzerinden de nakit kredi çekebileceğiniz farklı varyasyonların bulunduğu sistemde, web sitemiz üzerinden iletişim formunu doldurarak ön başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ön başvurunuzu tamamladıktan sonra bulunduğunuz ile bağlı olan müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçerek işlemlerin tamamlanmasını sağlar.

Sahip olduğumuz özel yazılım sistemi vasıtasıyla kredi çekimi için uygunluğunuz kontrol edilir. Bu sistemde faturalı hatta kredi çekebilmek için yeterli Turkcell puanınızın olup olmadığı kontrol edilir. Düzenli ödeme yapanların puanları da yüksektir. Bu da faturalı hatta kredi alma ihtimalinizin artması anlamına gelir. Cihaz alımı için uygun bulunmanız durumunda Turkcell puanınızı nakde çevirme işlemi gerçekleştirilir. Ardından da banka hesabınıza nakit para akışı gerçekleştirilir.

Nakdinizi Topluca Alıp Parça Parça Ödeyebilirsiniz

slant-separator

Faturalı hatta kredinizin onaylanması durumunda talep ettiğiniz tutar aynı gün içerisinde hesabınıza aktarılır. Toplu bir şekilde edinebileceğiniz nakit ihtiyaçlarınızın ödemesini faturanıza ek olarak parça parça yapabilirsiniz. Çekebileceğiniz maksimum tutar, faturalı hattınız üzerinden sahip olduğunuz puana göre belirlenir.

İşlemler sonrasında anında sahip olabileceğiniz Turkcell nakit avans ücreti ile acil ihtiyaçlarınızı anında giderebilirsiniz. Tüm bu işlemlerde, esasında Turkcell’in size kredi vermediğini unutmayın. Bu sistem tamamıyla cihaz bozdurma temeline dayanır. Ödemeyi size operatör değil, firmamız yapar. Siz, karşı ödemeyi operatörünüze yaparsınız.