Aynı Gün Türk Telekom Faturalı Hatta Kredi Fırsatı

slant-separator

Ekonomik açıdan zor günler geçirenler için acil nakit ihtiyaçları için anında çözüm bulabilecekleri bir seçenek var. Türk Telekom abonelerine özel olarak sunulan aynı gün faturalı hatta kredi imkanı ile başvurunuzun 24 saat içerisinde sonuçlanmasını ve ihtiyacınız olan tutarın hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınız için etkili bir çözüm olarak faturalı hatta kredi sisteminde sadece Türk Telekom aboneleri değil, aynı zamanda Turkcell ve Vodafone aboneleri de yararlanabilir. 500 TL’den 10.000 TL’ye kadar kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için etkili çözümler sunan firmamız, ihtiyacınız olan meblağa aynı gün içerisinde ulaşmanızı sağlar.

Türk Telekom Bayisinden Cihazınızı Bozdurun

slant-separator

Türk Telekom bayisinden nakit ihtiyacınızın karşılığı olan cihazı tavan fiyattan alarak sizin için ücretini hesabınıza aktaran firmamız, işlemler için aracılık görevi görür. Türk Telekom avans ücreti almak için tercih edebileceğiniz yöntemde sözleşmeyi Türk Telekom bayisi ile gerçekleştirirsiniz. Bu sayede aracı firmalar konusunda herhangi bir hassasiyet geliştirmenize gerek kalmaz.

Ödemeyi faturanıza ek olarak parça parça yapabilirsiniz 12 aya varan vade fırsatıyla bütçenizi yormadan taksitlerinizi ödeyebilirsiniz. Bankalarda olduğu gibi kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası gibi giderlere gerek kalmayan faturalı hatta kredi sisteminde, minimum komisyon ücreti ile ihtiyaçlarınız için yüksek faizler ödemeden nakit çözümler elde edersiniz.

İstediğiniz Cihazı Tavan Ücretten Alıp Nakde Çeviriyoruz

slant-separator

İstediğiniz cihazı tavan ücretinden alıp nakde çeviren markamız ile siz de nakit ihtiyaçlarınız için aynı gün çözüm bulabilirsiniz. Kendinizi en çaresiz hissettiğiniz anda yanınızda olan firmamız ile her zaman yanınızdayız. Hangi nedenden olursa olsun acil nakit ihtiyacınızın bulunduğu her anda, her nerede olursanız olun başvurunuzu gerçekleştirerek ihtiyacınız olan meblağa ulaşmanız mümkündür.

Nakit ihtiyaçlarınız için etkili çözümler üreten firmamız ile herhangi bir mağduriyet yaşamadan, hızlı ve güvenilir bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun tercih edebileceğiniz firmamıza ulaşmak için internet bağlantısı olan bir tarayıcıdan web sitemize tıklamanız yeterlidir. Tabletten, cepten veya bilgisayardan giriş yaparak web sitemizde bulunan başvuru formunu doldurmanız gereklidir. Başvuru formunu doldurduktan sonra müşteri temsilcilerimiz aynı gün içerisinde sizi arayarak Türk Telekom bayi puanınızın sorgulanmasını sağlar.

Türk Telekom Puanınız Yüksekse Kredi Alabilirsiniz

slant-separator

12 aya varan vade seçenekleri ile kredinize hemen ulaşmak için bazı kriterlere uymanız gereklidir. Bunun için faturalı bir hatta sahip olmanız, minimum 6 ay bu hattı kullanmanız ve ödemelerinizi düzenli olarak yapmanız gereklidir. Aynı gün kredi imkanından faydalanmak için 18 yaşından büyük olmak gereklidir. 18 yaşının altındakiler, hattın yasal temsilcisi vasıtası ile başvuruda bulunabilir.

Bu sistemde hattın kullanıcı değil, yasal sahibinin beyanı geçerlidir. Bu nedenle eğer faturalı bir hat kullanıyorsanız ve faturalı hatta kredi almak istiyorsanız başvuruyu hattın yasal sahibinin izni ile gerçekleştirmeniz gerekecektir. Başvurunun tamamlanabilmesi için müşteri temsilcilerimiz hattın yasal sahibinden izin alacaktır.

Başvuru esnasında T.C kimlik numarasına da ihtiyaç olunacağı için hattın yasal sahibinin dışındaki kişilerin başvuruları geçersiz sayılacaktır. Bu sistemde ödemeyi faturanıza ek olarak yapacağınız için ilk taksit ödemesi için bir sonraki fatura kesim tarihini beklemeniz gerekecektir. Bu da taksit ödemesi için fazladan zamana sahip olduğunuz anlamına gelir.

Aynı Gün Faturalı Hatta Kredi Alabilirsiniz

slant-separator

Türk Telekom faturalı hatta kredi başvurusunda bulunan kişilerin gerekli şartları tamamlaması durumunda aynı gün içerisinde ihtiyacı olan nakit meblağına ulaşması mümkündür. Ödemeler banka hesabınıza anında gerçekleştirilir. Kredi çekemeyenler, kredi notu düşük olanlar, kredi kartı kullanamayanlar ve borç bulmakta zorlananlar için tercih edilebilecek en iyi çözümlerden biri olan faturalı hatta kredi imkanından faydalanmak isteyenler ödemelerini 12 aya yayarak yapabilirler.

Faturalı hatta kredi sisteminde GSM bayileri, yalnızda cihaz satışından sorumludur. Cihazı adınıza alan ve nakit ihtiyacınız için banka hesabınıza talep ettiğiniz tutarı yatıran firmamızdır. Cihaz alım sözleşmesi GSM operatörünüz ile sizin aranızda yapılır. İşlem öncesinde tarafınızdan herhangi bir ön ödeme talep edilmez.

Nakit ihtiyacını hızlı bir şekilde gidermek isteyenlerin tercihi olan faturalı hatta kredi sistemi sayesinde nakit ihtiyaçlarınız için etkili çözümlere ulaşabilirsiniz. Operatör bayisi tarafından satın alacağınız cihazın bozdurulması prensibine dayanan bu sistem ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.