Faturalı Hat Üzerinden Nasıl Kredi Çekilir?

Çeşitli sebeplerden dolayı kredi çekemeyen ve kredi kartı limitleri müsait olmayan tüketiciler faturalı hat üzerinden kredi çekebilirler. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone gibi tüm operatörler üzerinden kredi çekmek mümkündür. Kredilerde uygulanan vade sayısı operatörün tercihine göre farklılık gösterebilir. Genellikle 6 ya da 12 ay üzerinden vadelendirme yapan operatörler bu sayede acil nakit ihtiyaçlarınıza etkin birer çözüm sunar.

Ekonomik Açıdan Zorlanıyorsanız Faturalı Hatta Kredi Seçeneğini Tercih Edebilirsiniz

Ekonomik açıdan zorlanıyorsanız ve acil nakit ihtiyacınız varsa yapabileceğiniz en iyi şey faturalı hat üzerinden kredi çekmektir. Kredi çekim için mutlaka faturalı hatta sahip olmanız gerekir. Aracı firmalar tarafından genellikle en az 6 ay boyunca söz konusu hattı kullanmanız istenir. Sadece GSM operatörlerinden değil, aynı zamanda iş telefonunu ya da ev telefonu aboneliğinizin olması durumunda da faturalı hattın üzerinden kredi çekebilirsiniz. Taksitlendirme imkanı sayesinde bütçenizi yormadan ödemelerinizi yapabilir ve ihtiyacınız olan nakde anında ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden başvurabileceğiniz güvenilir siteler üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Bu sistemde aracı firmalar operatörünüzden alabileceğiniz maksimum tutardaki telefonu alır ve telefon için ödeyeceğiniz miktardan bir nebze düşüş gerçekleştirerek tarafınızı anda nakit olarak verir.

Nakit İhtiyaçlarınızı Bankasız ve Kefilsiz Olarak Giderin

Bankasız, kefilsiz ve hızlı bir sisteme sahip olan faturalı hatta kredi almak isteyen kişiler genellikle kredi notu düşük olan kişilerdir. Tüketiciler 5 bin lira ile 10 bin lira arasında nakit çekebilirler. Aracı firmalar komisyon ya da hizmet bedeli adı altında arz-talep ilişkisini ideal bir şekilde dengede tutar. Günümüzde birçok tüketicinin başvurduğu ve nakit ihtiyaçlarını karşıladığı yöntemlerden biri olan faturalı hatta kredi için güvendiğiniz firmaları tercih etmelisiniz. Süreci yasal olarak sürdüren aracı firmalar işlemleri hat sahibi üzerinden yapacağı için yasal açıdan da herhangi bir zorlayıcı sebep yoktur. Sözleşme direkt olarak alıcı ile satıcı arasında yapılır. Bu da faturalı hattı üzerinden kredi çekmek isteyen kişinin içinin rahat etmesini sağlar. En zorlu anlarınızda nakit ihtiyacınızı gidermek için tercih edebileceğiniz sistemde ödemeleriniz bittikten sonra yeni kredi çekebilirsiniz.