Acil Nakit İhtiyacım Var Diyenler: Bu Yazı Sizin İçin

Acil nakit ihtiyacı olanlar için banka aracısı olmadan tercih edebilecek bir yöntem var! Faturalı hatta kredi sayesinde bankaya başvurmadan, kefil gerektirmeden ve aynı gün içerisinde kullanabileceğiniz krediniz hazır. Aracı firmalar tarafından gerçekleştirilen işlemlerde faturalı hattınızın olduğu operatörler vasıtasıyla kredinizi kullanabilirsiniz. Aracı firmalar sizin adınıza söz konusu operatörlere başvuruda bulunarak mümkün olan en yüksek tutardaki cihazın satın alım işlemini gerçekleştirirler ve bu cihazı size ulaştırmadan ücretini nakit olarak hesabınıza aktarırlar. Aktarım esnasında küçük bir miktar hizmet bedeli alınır.

Aynı Gün içinde Bankasız Krediniz Hazır

Kredi notu düşük olanlar veya bankaya arası iyi olmayanlar için tercih edilebilecek ideal bir seçenek olan faturalı hatta kredi imkanı sayesinde aynı gün içerisinde 5.000 lira ile 10.000 lira arasındaki kredinize ulaşmanız mümkündür. Gereksinimlerinizi karşılayabileceğiniz miktarda kredi imkanı sunan aracı firmalar ödemelerinizi bütçenizi yormadan gerçekleştirmenizi sağlar. Kredinizi çektikten sonra ilk taksidi ödeme yaptığınız aydan bir sonraki ayda yapabilirsiniz. Yani, Ocak ayında almış olduğunuz nakit ücretin ödemesini bir sonraki faturalandırma tarihiniz olan Şubat ayında yapabilirsiniz.

Farklı Vade Seçenekleri ile Bütçenizi Yormayın

3, 6 ve 12 gibi aylık gibi vadelerde ödeyebileceğiniz kredi taksitlerinizi tüm yıla yayarak rahat bir nefes alabilirsiniz. Tüm Türkiye’den başvurabileceğiniz faturalı hatta kredi sistemini sunan aracı firmalar sayesinde paranızın anında hesabınıza yatmasını sağlayabilirsiniz. İhtiyaçlarınız için etkin çözümler sunan aracı firmalar, bu hizmetten faydalanabilmeniz için minimum 6 ay boyunca faturalı hatta sahip olmanız gerektiğini belirtir. Sadece faturalı hatta sahip olmanız yetmez, minimum 6 ay boyunca ödemelerinizi düzenli, zamanında ve eksiksiz olarak yapmış olmanız gereklidir. Bu sayede kefilsiz ve banka aracısı olmadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Faturalı hatta kredi sisteminde ödemeyi GSM operatörlerine yaparsınız. Kredi çekme imkanı olmayan ve kredi puanı düşük olan tüketicilerin en çok tercih ettiği yöntemlerden biri olan faturalı hatta kredi sisteminde sözleşmeyi operatör ile yaptığınız için aracı firmaya güvensizlik duymanızı gerektirecek sebepler de otomatik olarak ortadan kalkar.