Acil Nakit İhtiyacı Olanlar Ne Yapmalı?

Sağlıkla ilgili problemler, doğum veya acil bir şekilde farklı bir şehre gitmenizin gerekmesi gibi durumlarda nakli ihtiyacınız olur. İhtiyaç sebebiniz ne olursa olsun anında gereksinim duyduğunuz miktarın hesabınıza yatırılması için bankalarla aranız iyi olmayabilir. Bankalar 3 ay boyunca ödemesini gerçekleştirmeyen müşterilerinin kredi notunu düşürür ve bir sonraki kredi çekim talebinde ya istenen tutar verilmez ya da çok yüksek faiz oranlarıyla kredilendirme yapılır. Bunun yanı sıra acil nakit ihtiyacınızın olduğu durumda kefil de istenebilir. Bankalar belirli bir saat aralığında hizmet verdiği için ihtiyaçlarınızı anında gidermek için beklentilerinizi karşılamayabilir.

Minimum Hizmet Bedeli ile Acil Nakit İhtiyaçlarınıza Çözüm

Hızlı, kefilsiz ve minimum hizmet bedeli ile acil nakit ihtiyaçlarınız için çözüm arıyorsanız faturalı hatta kredi seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone gibi tüm operatörler üzerinden alabileceğiniz faturalı hatta kredide tek yapmanız gereken aracı firmalar vasıtasıyla başvuruda bulunmak olacaktır. Krediye sahip olmak için faturalı bir hattınızın bulunması ve bu hattı minimum 6 ay boyunca kullanmanız gereklidir. İşlemlerinizi gerçekleştirmek için aracı firmaları tercih edebilirsiniz. Aracı firmalar operatör ile tüketici arasında bir köprü görevi görür ve operatörden alabileceğiniz en yüksek miktardaki cihazı alır. Cihazı size ulaştırmadan ücretini belirli bir komisyon kesintisi yaparak hesabınıza yatırırlar. Haftanın her günü ve günün her saati başvurabileceğiniz faturalı hatta kredi seçeneği tüm Türkiye için geçerlidir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan tarayıcınıza bağlanarak işlemlerinizi birkaç saniye içerisinde gerçekleştirmeniz mümkündür.

Faturalı Hatta Kredi için Sözleşmeyi Operatörünüz ile Yaparsınız

Bir sözleşme esasına dayanan faturalı hatta kredi sisteminde imza alıcı tarafından atılır. Bu sayede aracı firma hakkında aklınıza takılan sorular da bertaraf edilmiş olur. Faturasız hatlara sahip olan kişilerin bu yöntemi tercih etmesi mümkün değildir. Faturalı hatta kredi çekmek için hat sahibi başvuru yapmalıdır. 3 aydan 12 aya kadar taksitlendirme imkanı sunan aracı firmalar vade sayısı arttıkça totalde ödenmesi gereken miktarın da artmasını sağlar. Bu nedenle ödemelerinizi minimum vade oranında gerçekleştirmeniz önerilir.